نسخه آزمایشی
Menuهمایش پر شور نکوداشت هفته پدافند غیر عامل در دبیرستان دخترانه استقلال


به مناسبت بزرگداشت هفته پدافند غیر عامل صبح روز دوشنبه مراسم باشکوهی در محل دبیرستان دخترانه استقلال ناحیه سه کرمانشاه برگزار گردید .

در این مراسم که با حضور معاون محترم و کارشناسان اداره کل پدافند غیر عامل استان و همچنین مدیر کل محترم آموزش پرورش استان و نیز نفراتی از کارگروه های امداد و نجات و فن آوری اطلاعات برگزار گردید ، با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و هم چنین سرود مقدس جمهوری اسلامی آغاز شد . در ادامه فرهنگیان رئیس اداره آموزش پرورش ناحیه 3 کرمانشاه ضمن خیر مقدم به میهمانان و دانش آموزان ، از تمهیدات اندیشیده شده برای بزرگداشت این هفته در اداره کل آموزش پرورش استان سخن گفت . همچنین یزدان پناه مدیرکل آموزش پرورش استان بر اهمیت پدافند غیر عامل تاکید و اظهار داشتند : پدافند غیر عامل به زبان ساده یعنی ما قبل از بحران و تهدید بتوانیم کاری کنیم که آن تهدید اتفاق نیفتد .

در بخش بعدی مراسم زارعی معاون اداره کل پدافند غیرعامل استانداری ضمن تشکر از دست اندر کاران و برگزار کنندگان این همایش ، با سخنانی از مقام معظم رهبری در خصوص دفاع غیر عامل سخنان خود را آغاز کردند و افزودند : خیلی خوشحال هستیم که مسئولان اداره کل آموزش و پرورش استان به عنوان منشاء آموزش و تربیت ، دغدغه آموزش مباحث پدافند غیر عامل به دانش آموزان را دارند و برگزاری چنین همایش هایی کمک بسیار ارزنده ای در بحث فرهنگ سازی و یادگیری اصول پدافند غیر عامل می کند . وی در ادامه برای آشنایی دانش آموزان با پدافند غیر عامل به ارائه توضیحاتی تخصصی در این خصوص  پرداختند .

زارعی در بخش پایانی سخنان خود از سرکار خانم فخری و معاونین دبیرستان تشکر نمودند و با طرح دو سوال در حوزه پدافند غیر عامل از دانش آموزان خواستند که جواب های خود را ارائه دهند و به نفرات برتر جوایزی اهدا گردد .

در پایان به نفرات برتر جوایزی اهدا گردید .